Pražská vodohospodářská společnost má nové webové stránky

Pražská vodohospodářská společnost dnes spustila zbrusu nové webové stránky na adrese www.pvs.cz. Zákazníci i běžní návštěvníci zde naleznou mnoho užitečných a zajímavých odkazů. Klienti najdou cenné rady, jak postupovat při nejrůznějších situacích ve vztahu k vodohospodářským aktivitám a zájemci o bohaté dějiny pražského vodárenství a kanalizačního systému se seznámí s jejich historií.

„Nové webové stránky jsou dalším krokem ke zlepšení komunikace s laickou i odbornou veřejností. Jsem rád, že stránky mají nejen moderní vzhled, ale jsou i obsahově atraktivní,“ říká generální ředitel PVS Petr Žejdlík.

Webové stránky obsahují proti předchozí verzi řadu nových odkazů. Vedle zmiňované historie vodárenství a kanalizační sítě najdou návštěvnici například velkou fotogalerii a zejména řadu užitečných odkazů, které zákazníkům usnadní komunikaci s PVS. Nechybí pochopitelně výroční zprávy, podrobné informace o společnosti i důležité dokumenty jakou jsou všeobecné obchodní podmínky nebo městské standardy.

Podoba webových stránek je dílem společnosti MiniMax studio.Pražská vodohospodářská společnost a.s.
Bořislavka Centrum, 3. budova

Evropská 866/67, 160 00 Praha 6
Tel: 251 170 202
E-mail: pvs@pvs.cz
Podněty: vasepodnety@pvs.cz
Datová schránka: a75fsn2
Hlášení havárií - PVK, a.s. tel. 840 111 112
Úřední hodiny podatelny:
pondělí – čtvrtek: 08:00 – 16:00 hodin
pátek: 08:00 – 14:00 hodin
Úřední hodiny divize rozvoje
středa: 8:00 - 16:00 hodin
Žádosti o stanoviska / vyjádření ke studiím, záměrům, územním plánům, koncepčním dokumentům a projektovým dokumentacím zasílejte na:
www.vyjadrovaciportal.cz v požadovaném formátu, více informací v sekci pro zákazníky / Jak vyřídím.
PVS