PVS má nového tiskového mluvčího

Novým tiskovým mluvčím Pražské vodohospodářské společnosti se stává od 28. května 2012 bývalý televizní redaktor a mluvčí České televize Ladislav Šticha.

Ladislav Šticha je zkušeným mediálním odborníkem, který pracoval deset let jako televizní redaktor, pět let byl odpovědný za mediální komunikaci v rámci Ministerstva obrany a od roku 2007 působil jako vedoucí tiskového útvaru a tiskový mluvčí České televize. Nový tiskový mluvčí PVS ve funkci střídá Janu Almerovou, která na této pozici působila tři roky.

„Pražská vodohospodářská společnost je jedna z nejvýznamnějších organizací v hlavním městě s dopadem na více než milion obyvatel a pro spolupráci s médii a veřejností tady vidím obrovský prostor. Je to další hozená rukavice v mé kariéře a rád jsem ji zvednul,“ řekl Ladislav Šticha bezprostředně po svém nástupu. Generální ředitel PVS Petr Žejdlík jmenováním Ladislava Štichy pokračuje v budování nového týmu PVS. „Jsem rád, že budu spolupracovat s člověkem, který už mnohokrát v minulosti prokázal, že je mediálně zkušeným expertem,“ uvítal novou posilu Petr Žejdlík.Pražská vodohospodářská společnost a.s.
Bořislavka Centrum, 3. budova

Evropská 866/67, 160 00 Praha 6
Tel: 251 170 202
E-mail: pvs@pvs.cz
Podněty: vasepodnety@pvs.cz
Datová schránka: a75fsn2
Hlášení havárií - PVK, a.s. tel. 840 111 112
Úřední hodiny podatelny:
pondělí – čtvrtek: 08:00 – 16:00 hodin
pátek: 08:00 – 14:00 hodin
Úřední hodiny divize rozvoje
středa: 8:00 - 16:00 hodin
Žádosti o stanoviska / vyjádření ke studiím, záměrům, územním plánům, koncepčním dokumentům a projektovým dokumentacím zasílejte na:
www.vyjadrovaciportal.cz v požadovaném formátu, více informací v sekci pro zákazníky / Jak vyřídím.
PVS