Vyjádření k projektovým dokumentacím

Kontakty:

e-mail: info@vyjadrovaciportal.cz

Pražská vodohospodářská společnost a.s. (PVS) jako správce vodohospodářského majetku hl. m. Prahy a Pražské vodovody a kanalizace, a.s. (PVK) jako provozovatel vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu s platností od 1.1.2021 se vyjadřují společným jednotným vyjádřením.

Pro potřeby vydání oficiálního společného vyjádření společností PVS a PVK ve fázi záměru, studií a pro všechny úrovně správních řízení je třeba podat elektronickou žádost prostřednictvím společného vyjadřovacího portálu www.vyjadrovaciportal.cz včetně přiložení odpovídající projektové dokumentace. Na základě této žádosti bude společné vyjádření poskytnuto.

SPOLEČNÝ VYJADŘOVACÍ PORTÁL

  • Podaní žádosti z pohodlí vašeho domova
  • Elektronicky rychle a pohodlně
  • Žádost podáte v 5 krocích
  • Rychlá a efektivní komunikace prostřednictvím portálu v procesu vyjádření či doplnění podkladů k žádosti
  • Vyjádřeni obou společnosti PVS a PVK v jednom
  • Zaslání vyjádření s elektronickou pečetí na Váš e-mail

 

Žádosti podané v tištěné podobě nebo formou datových schránek na adresu PVS i PVK musí také podléhat zaevidování žadatelem do společného vyjadřovacího portálu. V případě podání žádosti touto formou, budete námi písemně / telefonicky vyzvání a informovány o nutnosti zaevidování do společného vyjadřovacího portálu, včetně požadavku o digitalizaci projektové dokumentace.
S digitalizací projektové dokumentace se můžete obrátit na jakékoli copy centrum nebo využít prostřednictvím našich služeb prostřednictvím partnerské společnosti COPY GENERAL s.r.o., a to vždy na náklady žadatele dle ceníku copy center.
Pro urychlení vyřízení vaší žádosti proto doporučujeme předkládat k vyjádření pouze digitální/elektronickou verzi Vaší projektové dokumentace a pouze přes vyjadřovací portál, kde vložení žádosti je bezplatné.

POTŘEBUJETE POMOCT – PORADIT

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme prostřednictvím e-mailové adresy:
info@vyjadrovaciportal.cz
Ve svém dotazu uveďte telefonní kontakt a případně jednací číslo již podané žádosti.

Upozornění: Se zavedením společného vyjadřovacího portálu společností PVS a PVK byl k 31.12.2020 ukončen příjem žádostí prostřednictvím e-mailové adresy stanoviska@pvs.cz

 Pražská vodohospodářská společnost a.s.
Žatecká 110/2, 110 00 Praha 1 - Staré Město


Tel: 251 170 111
Fax: 257 532 306
E-mail: pvs@pvs.cz
Podněty: vasepodnety@pvs.cz
Datová schránka: a75fsn2
Hlášení havárií - PVK, a.s. tel. 840 111 112
Úřední hodiny podatelny:
pondělí – čtvrtek: 08.00 – 16.00 hodin
pátek: 08.00 – 14.00 hodin
Úřední hodiny divize rozvoje
Do odvolání zrušeny
Žádosti o stanoviska / vyjádření ke studiím, záměrům, územním plánům, koncepčním dokumentům a projektovým dokumentacím zasílejte na:
www.vyjadrovaciportal.cz v požadovaném formátu, více informací v sekci pro zákazníky / Jak vyřídím.
PVS